Departamento En Centro Cancun
| Wi-Fi | Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το διαμέρισμα Departamento En Centro Κανκούν με 2 υπνοδωμάτια είναι μια καλή επιλογή για τη διαμονή έως 4 ατόμων, καθώς βρίσκεται σε άνετη τοποθεσία, σχεδόν 2 χλμ. από το Αστικό Πάρκο Kabah. Οι επισκέπτες μπορούν να χρησιμοποιήσουν Wi-Fi για εργασία ή ψυχαγωγία.
Πλατεία Plaza Las Americas απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα 70 τ.μ. Μπορείτε επίσης να πάτε στον Πύργο Escenica που βρίσκεται σε απόσταση 4 χλμ.
Για την άνεση των επισκεπτών στο διαμέρισμα Departamento En Centro Cancun υπάρχει μπάνιο με πετσέτες.
Η μικρή κουζίνα του διαμερίσματος είναι εξοπλισμένη με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, μαγειρικά σκεύη για την άνεσή σας. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων R2- from hotel zone βρίσκεται σε 350 μέτρα από σας.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Malecon Tajamar1836 χλμ.
- Plaza Las Americas1,4 χλμ.
- La Gran Plaza Cancun3,4 χλμ.
- Νοσοκομείο Amerimed1593 χλμ.
- B2B Center Cancun1157 χλμ.
- Gran Puerto Cancún3,4 χλμ.
- Εμπορικό Κέντρο Malecon Americas1427 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Ίσλα Μουχέρες18 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Χρηματοκιβώτιο
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Ασφάλεια
- Μόνο για ενήλικες
- Ανιχνευτές καπνού
- Πυροσβεστήρες
- Κλειδί
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες για κατοικίδια ζώα
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Ταράτσα
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού βρίσκεται το το διαμέρισμα Departamento En Centro Cancun;
Το το διαμέρισμα Departamento En Centro Cancun είναι στο κέντρο του Κανκούν, πολύ κοντά σε Parque de las Palapas. - ❓
Ποια γνωστά αξιοθέατα υπάρχουν κοντά στο το διαμέρισμα Departamento En Centro Cancun;
Parque de las Palapas καθώς και Teatro Xbalamque βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Departamento En Centro Cancun. - ❓
Πόσο απέχει το κέντρο της πόλης από το το διαμέρισμα Departamento En Centro Cancun;
Θα χρειαστείτε 25 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το διαμέρισμα Departamento En Centro Cancun στο κέντρο της πόλης. - ❓
Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Departamento En Centro Cancun;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Departamento En Centro Cancun αποτελεί 94$. - ❓
Στο διαμέρισμα έχει πάρκινγκ;
Το διαμέρισμα παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης.